HASIČI  ZLATÉ  HORY

Aktuality

Dne 12. 8. od 13:00 hod proběhl na hasičské louce tzv "Hasičský den" jehož součástí byla i pohárová soutěž o Putovní pohár starosty a místostarosty města.

Ve čtvrtek 22. 6. od 16:00 hod. jdeme v rámci školení s tématem "složité objekty z hlediska zásahu v našem městě" do areálu Českoslezské várobní společnosti a.s.. Provede nás bezpečnostní technika seznámí s objektem a jeho protipožárním zabezpečením.

V pátek 16. 6. proběhlo ve zbrojnici ukončení sportovní sezóny mladých hasičů, čekalo na ně několik dobrot a troška zábavy a legrace.

V sobotu 3. 6. se několik našich členů podílelo na organizaci dne dětí v areálu Zlatokopeckého skanzenu.

V pátek 26. 5. proběhlo další školení jednotky.

V sobotu 6. 5. tedy proběhlo základní kolo v PS, soutěžilo se pouze v požárním útoku. Výsledky jsou následující:

Muži:                                                                            Ženy:

1.  Zlaté Hory                                                              1. Zlaté Hory

2. Rejvíz

3. Ondřejovice

V pátek 21. 4. proběhlo další školení jednotky. Základní kolo v PS původně plánováno na sobotu 22. 4., bylo pro nepřízeň počasí a nezpůsobilost terénu odloženo na 6. 5.

V pátek 24. 2. proběhlo další ze série školení jednotky, a na sobotu 4. 3. je naplánován výcvik nositelů DT v polygonu SDH Javorník.

V pátek 10. 2. proběhlo další proškolení jednotky, tentokrát v poskytování první pomoci.

Přidán nový plán činnosti výcviku a školení jednotky na rok 2017, najdete jej v sekci "VÝJEZDOVÁ JEDNOTKA"

V sobotu a neděli 4. a 5. 2. proběhne na stanici HZS v Jeseníku kurz k prodloužení odbornosti strojníků.

V pátek 27. 1. proběhlo první školení jednotky v naší klubovně, v pondělí odpoledne pak proškolení obsluhy motorové pily a v pátek 3. 2. je naplánováno školení řidičů.

Vítejte v novém roce, v současné době je sestavován plán výcviku a školení na rok 2017, dále dokončována činnost z roku 2016 po administrativní stránce. O všem zásadním co nás potká v tomto roce, se opět budeme snažit zde informovat.