ROK 2013

Zde naleznete stručný průřez činností v roce 2013.

Rok 2013

- V pátek 27. 12. od 16:00 proběhla poslední řádná valná hromada SDH Zlaté Hory s posezením pro členy SDH a jejich rodinné příslušníky k ukončení roku 2013.

- V sobotu 14. 12. jsme byli pro vánoční stromky jejichž prodej probíhal v neděli 15. 12. jako součást tradičního zlatohorského "Vánočního jarmarku".

- Letošní výroční valná hromada se uskutečnila v sobotu 7. 12. v 17:00 hod.

- V pátek 29. 11. proběhlo v klubovně naší zbrojnice školení jednotky zaměřené na záchranu osob z ledových ploch, proškolení nositelů dýchací techniky včetně ročního přezkoušení.

- V pondělí 14. 10. proběhlo proškolení a přezkoušení obsluhy hydraulického zdvihacího zařízení (plošiny).

- V sobotu 5. 10. se uskutečnilo posezení u grilu pro členy SDH a jejich rod. příslušníky.

- V pátek 4. 10. od 8:00 hod se členové naší jednotky zůčastnili výcviku ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel.

- V sobotu dne 3. 8. od 21:30 proběhl na naší louce již 21. ročník pohárové soutěže, která už několik let probíhá jako noční soutěž a ve dvou kolech.

Ceny do prvního i druhého kola věnovali:

- Město Zlaté Hory
            - Zlatohorský nadační fond.

- Zdeněk Trličík

- Sport Ivan
            - Zepra Mining
            - Specializovaný maloobchod - Pavel Kaňa
            - Jiří Hastík
            - Jakub Fiurášek
            - Studio 4
            - Petr Hefka

Oficiální výsledková listina v sekci "Sportovní družstva".

- V pátek a sobotu 26. a 27. 7. v našem městě proběhy městské slavnosti "Zlaté dny". Členové jednotky zde zajišťovali dopravní plynulost na objížďce a požární dohled.

- V pátek 31. 5. od 18:00 hod. proběhlo školení jednotky v naší klubovně.

- Ve středu 29. 5. 2013 se členové naší jednotky zúčastnili krajského taktického cvičení "Jeseníky 2013", kde měli za úkol doplňovat vak vrtulníku. Více ZDE. Foto z cvičení v sekci "Fotogalerie".

- V sobotu 18. 5. od 10:00 proběhlo na hasičské louce ve Zlatých Horách ukončení hry Plamen (soutěž mladých hasičů).

- V Sobotu 11. 5. od 9:00 hod se na hřišti v Černé Vodě uskutečnilo okresní kolo v PS.

- Ve středu 8. 5. od 9:00 proběhla brigáda na přípravu hasičské louky.

- V sobotu 27. 4. proběhlo na hřišti v Ondřejovicích základní kolo v požárním sportu okrsku Zlaté Hory.

Výsledky:    muži -   1. místo Rejvíz                                  ženy - 1. místo Zlaté Hory

2. místo Zlaté Hory

3. místo Ondřejovice

- V běhu jednotlivců na 100m překážek zvítězili v kat. muži Roman Odstrčilík a v kat. ženy Margareta Turzová. Foto ze soutěže v sekci fotogalerie.

- Ve čtvrtek 4. 4. 2013 se uskutečnilo druhé kolo výcviku nositelů DT v Javorníku.

- V sobotu 23. 3. se zástupsi našeho sboru zúčastnili shromáždění delgátů SDH okresu Jeseník v Černé Vodě.

- V pátek 22. 3. od 17:00 hod. proběhlo školení jednotky v klubovně zbrojnice.

- V sobotu dne 2. 3. 2013 proběhl výcvik nositelů DT, v polygonu JSDH v Javorníku. Další termín pro ty kteří se nemohli zúčastnit je 30. 3. 2013.

- Školení, která již máme za sebou: cyklické školení velitelů - 15. a 16. 2., školení poskytování první pomoci - 22. 2. a cyklické školení strojníků - 23. 2.

Dne 20. 1. 2013 nás navždy opustil náš kolega a Zasloužilý Hasič Stanislav Hejna.

Se zesnulým jsme se rozloučili dne 25. 1. 2013 od 12:30 u hasičské zbrojnice a 13:30 v místním kostele.

- Dalším školením bylo školení řidičů.

- Prvním školením bylo proškolení a přezkoušení obsluhy motorové pily, které proběhlo dne 16. 1. od 15:00 hod.

- V současné době je již sestaven výcvikový a školící plán na rok 2013. Najdete jej v sekci "výjezdová jednotka".