Technika
AZ 30 IVECO Magirus, přibylo v říjnu 2015 do výbavy JSDH, nahrazuje havarovanou plošinu PP 20.

- AZ 30 IVECO Magirus - požární žebřík s přepravním košem o pracovní výšce ramene třicet metrů a kabinou pro tříčlennou posádku. V nástavbě umístěno několik hadic "B" i "C" včetně jedné speciální "B" o délce 31 metrů, nosítka, jistící prostředky, lano 40 metrů, hydrantový nástavec, nějaké ruční nářadí.

Tato vozidla byla společně ve výbavě naší jednotky do listopadu 2014 kdy došlo k nehodě vozidla PP 20:

zleva:

- PP 20 Š 706 RTH - požární plošina na podvozku TRAMBUS o pracovní výšce ramene dvacet metrů a kabinou pro čtyřčlennou posádku.
Toto vozidlo bylo na počátku ledna 2016 ve stavu po nehodě prodáno soukromému majiteli.

- CAS 20 TATRA 815-2 Terno 4x4 - cisterna o objemu 3500 l vody s vysokotlakým zařízením, prostorná nástastavba a kabina pro šestičlanou posádku.
Další výbava: 4 ks dýchacích přístrojů Dräger + 2 ks náhradních lahví, osvětlovací stožár, lanový naviják, asanační lišta, 6 ks ručních svítilen včetně dobíječů, elektrocentrála - 400V/5,5 kW, skládací nosítka, sorbent, lezecké vybavení, vakuové dlahy a matrace, záchranářský batoh + vybavení přemístěné z vozidla CAS 25 L 101: Vyprošťovací zařízení NARIMEX, motorová pila Husqarna, plovoucí čerpadlo, přetlaková ventilace, 2 ks dýcacích přístrojů SATURN S6 + 1ks náhradní lahev a další pro cisternu standardní vybavení.

- CAS 32 TATRA 815 6 x 6 - cisterna o objemu 8200 l vody a 800 l pěnidla, s kabinou pro čtyřčlennou posádku. Další výbava: 2 ks dýchacích přístrojů SATURN S 7. V závěru roku 2010 provedena oprava nástavby (výmněna nádrže na vodu, oprava čerpadla, ventilů a nový lak).

- DA 10 L 1 Z  IVECO Daily - dopravní automobil pro přepravu 9 osob PS Waterous popř. PS 12.
Další výbava: Záchranářský kufr, motorová pila, kufr s nářadím, sorbent, páčidla a další standarní vybavení.

Obě tato vozidla byla pořízena v rámci projektu "Rozvoje záchranných systémů" v roce 2011.

Součástí naší strojní výbavy kromě věcí uvedených u jednotlivých vozidel jsou ještě tři čerpadla PPS 12, dvě i s podvozky - určené pro požární sport a jedna záložní pro zásah, vyvíječ lehké pěny a 3 ks elektrocentrály – o výkonu 2,5kW, 3 kW a jedna o výkonu 75 kW na podvozku.
Samozřejmě, že máme ještě spoustu dalšího vybavení, které je také velmi potřebné, ale které by zde bylo příliš zdlouhavé vyjmenovat.

Vozidla, která byla společně ve výbavě naší jednotky do poloviny roku 2010:

- DA 12 A 31 AVIA – dopravní automobil pro přepravu osmi osob, čerpadla PPS 12 a standardní výbavy.
Toto vozidlo bylo v dubnu 2011 převedeno do užívání JSDH Rejvíz.

- CAS K 25 L 101 LIAZ – cisterna o objemu 2500 l vody s vysokotlakým zařízením, prostorná nástavba na spoustu vybavení a kabina pro osmičlennou posádku.
Toto vozidlo bylo v roce 2012 prodáno obci Vlčice, kde slouží ve výbavě místní jednotky.

- CAS 32 TATRA 148 6 x 6 cisterna o objemu 6600 l vody ( po úpravě) s kabinou pro tříčlennou posádku.
Toto vozidlo bylo v roce 2010 prodáno obci Česká Ves, kde slouží ve výbavě místní jednotky.